Signatáři výzvy

Daniel Dostrašil, Rodinné centrum Srdíčko, E-mail: sbor (at) jbuo.cz

Kateřina Fišarová, vedoucí Mateřského centra Medvídek o.s. E-mail: medvidekuo (at) seznam.cz

Petr Kulhavý, předseda sdružení Spolku pro organické Ústí. E-mail: info (at) spousti.cz

Lidmila Kukuczková, kazatelka Církve československé husitské. E-mail: lidkakuku (at) seznam.cz

Tomáš Lukes, manažer Komise pro prevenci kriminality v Ústí n. O., kurátor. E-mail: lukes (at) muuo.cz

Ondřej Langr, E-mail: langr.ondrej (at) gmail.com

Lenka Krejčí, E-mail: lala.krejci (at) gmail.com

Jan Pečinka, E-mail: janpecinka (at) email.cz

 

 

Advertisements

2 thoughts on “Signatáři výzvy

 1. Vaše výzva k zákazu hazardu v Ústí nad Orlicí je zvrácené sociální inženýrství. Váš falešný pohled na svět dokonale demaskuje absurdní část věty: “Úkolem státu a obcí je zajistit blaho občanů….” Úkolem státu a obcí rozhodně není, nebo by nemělo být, vodit dospělé občany za ručičku. To že si to mnozí okolo nás myslí je pozůstatek časů minulých a příčina současného morálního marasmu, ke kterému svou iniciativou přispíváte. Následuje argumentační faul z Vaší strany, totiž věta: “Tato suma mohla být z podstatné části utracena u místních obchodníků, v místních obchodech, což by ekonomiku města popohnalo kupředu.”-provozovatel herny už není místní živnostník? Vaše socilaistické tendence a duševní impotenci už jen dokresluje fakt, že jste nebyli schopni dodat vlastní argumetny a program museli okopírovat v Ústí nad Labem-Ústí jako Ústí, že? Vašemu konání zmar. Tomáš Novotný.

  • Dobrý den pane Novotný, děkujeme za reakci. Naším cílem a cílem tohoto webu je otevřít diskuzi a přewdávat argumenty PRO omezení hazardu. Mýlíte se jistě v tom, že srovnáváte naše okresní město ve Východních Čechách s krajským městem na severu republiky. Máýme společnou jen část jména, toť vše. S ústeckými aktivisty nemáme kontakty, neznáme se, nesetkali jsme se. Vzhledem k tomu, že naše výzva je z května t.r. a jejich petice začaly dříve, tak pochybuji, že se inspirovali u nás.
   Na svůj názor ohledně hazardu jako běžné živnosti máte samozřejmě právo. V našem městě proběhne referendum o regulaci a místní voliči se vysloví podle svého svědomí. Místní samosprávy mají právo vyhlásit regulace, které dávají smysl a zdá se, že v našem městě s 15ti tisíci obyvateli by možná nemuselo být 15 provozoven a 180 výherních automatů. Další pravidla přinese loterijní zákon, který bude představen během několika dní ministerstvem financí.
   Pokud byste chtěl na našem webu vést věcnou diskuzi, bez nadávek a útoků, můžeme zde pokračovat. Pokud byste dál pokračoval v invektivech, nebudou vaše další příspěvky zveřejněny.
   správce webu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s